Yahoo Aviate Launcher

Yahoo Aviate Launcher 2.0.9.1

Nowy sposób na Androida

Wciąż uważasz interfejs systemu Android za skomplikowany? Dzięki Aviate Launcher przekształcisz go tak, że stanie się niezwykle przystępny, a wszystkie niezbędne rzeczy znajdą się w zasięgu ręki. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwy w konfiguracji
  • Krystalicznie czysty interfejs
  • Szybki dostęp do ulubionych kontaktów

Wady

  • Mało opcji personalizacji

Bardzo dobry
8

Wciąż uważasz interfejs systemu Android za skomplikowany? Dzięki Aviate Launcher przekształcisz go tak, że stanie się niezwykle przystępny, a wszystkie niezbędne rzeczy znajdą się w zasięgu ręki.

Przesuń palcem, żeby odkryć więcej

Po przesunięciu panelu głównego odsłaniamy obszar z ulubionymi kontaktami. To przydatne miejsce daje szybki dostęp do telefonów współmałżonka, mamy, siostry, dziewczyny, szefa itp. Jeśli jednak korzystacie aktywnie z Google Now może być to irytujące, ponieważ wykorzystywany jest ten sam gest dostępu.

Aviate Launcher staje się naprawdę przydatny, gdy przesuniemy palcem w lewo lub w prawo na ekranie głównym. Wyświetlą się wszystkie aplikacje pogrupowane w kolekcje, takie jak produktywność, rozrywka, gry itp. W ten sposób nasz system wygląda schludniej i jest bardziej uporządkowany.

Istnieje też opcja uporządkowania aplikacji alfabetycznie. Tu również wygląda to znakomicie i pozwala na szybki dostęp do poszczególnych aplikacji.

Twoje własne miejsce

Przesuwając ekran dalej w prawo, pojawia się kolejny ciekawy ekran nazwany przestrzeń. To konfigurowalny ekran, na którym umieszczone są aplikacje z danych kategorii.

Na przykład widok „dzisiaj” to wiadomości, pogoda, wydarzenia z kalendarza. Widok „ruchu” to mapa i informacje transportowe, „słuchanie” to dostęp do muzyki i podcastów, „praca” to skróty do aplikacji finansowych, wydajnościowych i służbowego kalendarza, „w pobilżu” wyświetla najciekawsze miejsca, bazując na Foursquarze. Ekrany możemy dostosować, ale niestety nie możemy tworzyć nowych.

Android stał się łatwiejszy

Aviate Launcher sprawia, że Android wygląda przejrzyściej i bardziej kolorowo. Rozwiązanie to ułatwia dostęp do aplikacji i kontaktów. Zaawansowani użytkownicy mogą jednak narzekać na brak opcji dostosowania. Dlatego też Aviate to świetne narzędzie dla początkujących użytkowników Androida, chcących mieć ładny i przystępny wygląd systemu.

Najczęściej pobierane Motywy graficzne na Android

Więcej
Yahoo Aviate Launcher

Download

Yahoo Aviate Launcher 2.0.9.1